Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Daha önce başka yerlerde iki kez gastroskopi ve kolonoskopi yapılmıştı. Bu sefer Meral hocaya yaptırdım ve öncekilerden çok daha fazla memnun kaldım. Yeri, personeli ve en önemlisi titizliği ve yeteneği tam notu hak ediyor. Herkese tavsiye ederim.

İ.D.

2015 yılından beri kontrol altına alamadığımız ülseratif kolit hastalığımı Meral hocam sayesinde kontrol altına aldık. Kendisinden çok memnunum, herkese tavsiye ederim.

M.K.

Özel bir hastanede doğum yaptıktan sonra hepatit C olmuştum. Uzun araştırmalarım sonucunda Meral Hocamı buldum. Güzel yorumlarını okudum ve çok etkilendim. Tamamen pozitif yaklaşımları olduğunu gördüm. Belirli aralıklarla belirli dozlarda ilaç tedavisi uygulandı. Şimdi tamamen sağlığıma kavuştum. Allah razı olsun mükemmel bir doktor.

S.E.

İnternetteki araştırmalarımız sonucunda Meral hanımı tercih ettik. Eşimin rahatsızlığından dolayı gittik. Ayrıca kendi muayenehanesinde temiz ve steril ortam bizi çok etkiledi. Çok samimi bir doktor. Hal ve hareketleri davranışları memnuniyet vericiydi. Çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz.

O.E.

Hem insan olarak hem doktor olarak çok iyi bir insan 3 sene gibi bir sürede başka doktorların yanlış teşhisleri yüzünden ilerleyen crohn rahatsızlığımı 100 de 100 yakın bir iyileşme sağladı. Meral hoca her şeyi hakeden biri Allah başımızdan eksik etmesin hocamızı kesinlikle herkese tavsiye ediyorum..

J.L.

Meral hanıma öncelikle sonsuz teşekkür ediyorum çünkü bir yıldan beri süre gelen mide rahatsızlığımdan onun sayesinde kurtuldum. daha önce birçok yere gitmeme rağmen rahatsızlığımda bir iyileşme kaydedememiştik. Meral hanım kendi branşında hasta yaklaşımı, güleryüzü ve sempatik tavırlarıyla tam bir uzman doktor… Tekrar teşekkürler Meral hanım.

Ö.K.

Güler yüzlü ve ilgili bir doktor. En önemlisi güven veriyor, hastalığınızın takibini yapıyor sonuna kadar. Üç yıldır çektiğim bir rahatsızlık sonucu kendime geldim, teşhis henüz tam olarak konulmadı ama doğru tedavinin uygulanacağından şüphem yok. Tetkiklerle bizzat kendisi ilgillendi. Umarım artı bu çektiğim hastalığın taşhisini koyar bir an önce tedavisine birlikte başlarız

S.G.

Hastalığımın farkında olmayarak yıllarca yaşadım. Bazı sıkıntılarım vardı fakat bunun sebebinin ne olduğu hakkında bir bilgim yoktu. Bir çok hekime danışmama rağmen sorunum çözüme kavuşmadı. Önce Allah’ın sonra sizin sayenizde hastalığım teşhis edildi ve yaşam kalitem bir anda yükseldi. Çok teşekkür ederim. Hekim hayatınız boyunca başarılarınız devam etmesini dilerim. Sevgiler.

E.K.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine mide ağrısı şikayetiyle gittiğim muayenehanesinde benimle çok güzel ilgilendi . Yaptığı anestezili Endoskopi sayesinde teşhisimi koydu . Aylardır çektiğim ağrılarımı dindirdi . Ben çok memnun kaldım . Herkese tavsiye ederim . Doktor hanıma buradan tekrar teşekkür ederim .

S.E.

Biz doktorumuzla Urfa’da devlet hastanesi polikliniğinde karşılaştık. Biz doktora gelir giderdik konuşmaya başladığımızda doktor reçeteyi yazmış olurdu. O kadar giren çıkanın arasında doktor abla bizi dinledi. Yatın muayene edeceğim dedi. Kan tahlili istedi. Sonraki gidişimizde oturun sizinle sonuçları değerlendirelim dedi sonunda ilaç yazdı. Biz zaten onun o ilgisi ve şevkatiyle iyileşmiştik. Urfa’dan ayrılmasına çok üzüldük ama onun da bir hayatı var. Yolu açık olsun.

A.K.

Yorumunuzu Gönderin!


WhatsApp chat
Bize Ulaşın
Yol Tarifi